Ana sayfa Türkiye'den Haberler The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor

The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor

1417
The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor
The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor

The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor! Point Hotel Barbaros bünyesindeki dijital etkinlik merkezi olan Game For Big Kids, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Back to School Party ile okul dönemine eğlenceli bir giriş yapmanın yanı sıra, eğitime destek veren ve vermek isteyen tüm gönüllüleri de bir araya getirecek.

Güzel bir yardımlaşma organizasyonuna dönüşecek bu etkinlikte giriş ücretleri yerine 18 yaşından büyük her katılımcının en az 1 kitap getirmesi ile geceye ücretsiz giriş yapabilecek. Misafirlerden elde edilen bu kitaplar organizasyon sponsorları aracılığıyla ihtiyaç sahibi köylere bağışlanacak. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen organizasyonlarda olduğu gibi bu yılki Back to School Party’de de elde edilen kaynakları ihtiyaç sahibi bölgeleri belirleyerek bu bölgelere ağırlık vermeyi hedefliyor. Daha önceki yıllarda Şırnak, Mardin, Edirne’de bulunan köy okullarına kitap ve kütüphane yapımında yardım sağlayan organizasyonun bu yılki rotası ise Siirt’in Sarısalkım köyü ve kütüphanesi olacak.

The Game Okullara Destek Partisi Back To School IV 22 Eylül'de!
The Game Okullara Destek Partisi Back To School IV 22 Eylül’de!

The Game Okullara Destek Partilerine Devam Ediyor! Asıl amacının ihtiyaç sahibi olan bölgelere yardım toplamak olan Back to School Party, katılımcılarına sınırsız eğlence dolu bir gece sunuyor. The Game’in gerçekleştirdiği bu anlamlı gecede ağırlıklı olarak oyun sektöründen katılımcılar ağırlanıyor ama parti 18 yaş üstü herkese açık. Organizasyonda davetlileri yarışmalar, DJ Party, Pub Story Bar Oyunu ve sürprizler de bekliyor. 22 Eylül Cuma günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan bu organizasyona katılmak için yapılması gereken tek şey en az bir kitapla organizasyona giriş yapmak. Ülkemizde örnek olacak bir organizasyon olan Back to School Party’nin başlangıç saati ise 20:30’da.