Ana sayfa Türkiye'den Haberler TOGED İstanbul Temsilcisi Belli Oldu

TOGED İstanbul Temsilcisi Belli Oldu

1040
TOGED İstanbul Temsilcisi Belli Oldu
TOGED İstanbul Temsilcisi Belli Oldu

TOGED İstanbul Temsilcisi Belli Oldu! – Hubogi TOGED (Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği) İstanbul’da yaptığı genel kurul toplantısı sonucunda İstanbul temsilcisini belirledi. Toplantı sonucunda derneğin İstanbul temsilcisi Nar Club Genel Müdürü Metin Demirkol seçildi.

Geçtiğimiz günlerde Tiramisu Stüdyo ev sahipliğinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısında İstanbul temsilcisi seçilen Metin Demirkol NAR Club Genel Müdürü görevinde bulunuyor. İnternet girişimcisi ve birçok web projesinde yer almış olan Demirkol aynı zamanda bir oyun geliştirici. 2011 yılında kurulan ve mobil platformlar için oyun geliştiren NAR Club Genel müdürü görevinde yer alan Demirkol Narcade, Choochoo, Anatomicus gibi oyunlar ile dünya genelinde oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı.

Şirketin en popüler oyunları arasında yer alan Farm Bubbles bugün tarihi ile halihazırda 5 milyon üzeri kullanıcıya sahip ve oyun geliştirilmeye devam ediyor. Demirkol genel kurul toplantısı sonrasında yapmış olduğu konuşmada, “Ülkemiz adına her geçen gün önemi artan oyun ekosisteminin gelişmine katkılar sağlayan Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği’nde görev almak benim adıma oldukça gurur verici. Ülke ihracatına önemli faydalar sağlayan sektörümüzün daha da gelişmesine katkı sağlamak için elimden gelen tüm desteği vereceğim” şeklinde açıklamalarda bulundu.