Ana sayfa Türkiye'den Haberler Türk Geliştiriciden Uzay Oyunu: SpaceBourne

Türk Geliştiriciden Uzay Oyunu: SpaceBourne

858
Türk Geliştiriciden Uzay Oyunu: SpaceBourne
Türk Geliştiriciden Uzay Oyunu: SpaceBourne

Türk Geliştiriciden Uzay Oyunu: SpaceBourne! – Hubogi Unreal Engine kullanılarak geliştirilen SpaceBourne Burak Dabak adındaki Türk geliştirici tarafından yapıldı. 30 Ağustos tarihinde çıkacak olan oyun önümüzdeki günlerde Steam de yerini alması bekleniyor.

Açık dünya, rol yapma türündeki SpaceBourne bir uzay simülasyon oyunu. 100’den fazla güneş sistemi 400 üzeri gezegen ve 37 uzay istasyonu bulunan oyunda sürükleyici bir serüven oyun severleri bekliyor.

İlgi çeken oyun resmi olarak 30 Ağustos’da Steam platformu üzerinden görücüye çıkacak. Ancak oyunu daha erken oynamak için Steam üzerinden oyunun kapalı beta sürümüne dahil olabilirsiniz. Kapalı beta sürüme dahil olmak için oyun resmi sayfasındaki formu doldurmanız gerekmektedir.

SpaceBourne uzayda madencilik, hurdacılık, keşifler gibi birçok farklı görevleri oyunculara sunuyor. Ayrıca bu görevler ile oyuncuya sonsuz özgürlük sağlıyor. Belirtilen tercihlerin yanı sıra oyunda korsanlık, köle tacirliği gibi farklı ve enterasan seçimler yapmak da mümkün.

Burak Dabak tarafından geliştirilip yayınlanan SpaceBourne kapalı beta sürümün ardından 30 Ağustos tarihinde Steam üzerinden ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulacak.