Ana sayfa Global Haberler Twitch Con 2017’nin Tarihi Açıklandı

Twitch Con 2017’nin Tarihi Açıklandı

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı yayın platformu olan Twitch, 2017 yılında üçüncüsünü düzenleyeceği Twitch Con'un tarihlerini açıkladı.

1701
Twitch Con 2017'nin Tarihi Açıklandı

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı yayın platformu olan Twitch, 2017 yılında üçüncüsünü düzenleyeceği Twitch Con‘un tarihlerini açıkladı. Twitch’in oyun festivali, 20-22 Ekim tarihleri arasında California/Long Beach’te düzenlenecek. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayı da aşağıda görebilirsiniz.

 

E-spor ve oyun yayıncılarının vazgeçilmez adresi olan Twitch, Twitch Con’u 2015 yılından beri düzenliyor. Twitch Con, geçtiğimiz iki senedir sadece ünlü yayıncıları değil, sektörün önde gelen donanım ve oyun firmalarına da ev sahipliği yapıyor.

Twitch yaptığı açıklamada, 2017 yılında yapılacak olan üçüncü Twitch Con’un daha büyük ve görkemli olacağını belirtti. Keyifli ve farklı bir oyun fuarı olma yolunda giden Twitch Con, bakalım bu sene ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak.

TwitchCon 2017 resmi Twitter hesabından kullanıcılara, geçtiğimiz senelerde Twitch Con ile ilgili en iyi hatıralarının ne olduğunu sorarak ufak bir nabız yoklaması da yapıldı.

Ayrıca, Twitch kısa bir süre sonra V-log ve canlı tartışmalar için de ayrı bir yayın kategorisi de açmayı planlıyor. Bu şekilde Twitch.tv‘yi sadece oyun bazlı bir platform olmaktan çıkarıp, daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.