Ana sayfa Global Haberler Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı!

Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı!

1069
Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı!
Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı!

Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı! Oyun dünyasında ses getiren yapımlara imza atan Ubisoft ilk serisinde istediği geri dönüşü alamadığı ve hayranları tarafından beklentinin altında kalan The Crew oyununun yenisi için sıkı bir çalışma içerisinde. Tanıtımların ve diğer yapımlarının getirdiği beklentileri karşılayamayan oyunun ilk serisi 2014 yılında çıkmıştı. Sonuç olarak potansiyeli olan oyunda Ubisoft diğer yapımlarının aksine The Crew’de kalite olarak vasat üstü bir oyun sunmuştu. Geçen üç yılın ardından oyunun yeni serisi için kolları sıvayan Ubisoft’un oyun hakkında uzun zaman sonra bir bilgiyle karşımıza çıktı.

Aslında oyunun haberini ilk olarak E3 2017 Los Angeles’ta veren Ubisoft o günden bu yana oldukça sessiz kalmıştı. Los Angeles’taki tanıtımda The Crew 2 için sunulan fragman büyük heyecan uyandırdı. İlk oyuna gelen ilgi karşısında bekleneni verememeleri konusunda deneyim kazanan Fransız geliştirici Ivory Tower Studio’nun bu seride istenileni verebilmek ve ses getirecek büyüklükte bir adım atmak için dersine iyi çalıştığı gözüküyor. Oyun içerisinde ilk oyunun aksine uçaklar, tekneler ile de yarışlar yapılabileceğini açıklayan Ubisoft yönetimi deyim yerindeyse büyük bombayı patlatmış oldu.

Ubisoft Harley Davidson İle The Crew 2 İçin Anlaştı! Yayınlanan bu basın bildirisinin içeriği Ubisoft ve Harley Davidson arasındaki anlaşmaydı. Bunun sonucunda The Crew 2 serisinde Harley Davidson motosikletlerinin yer alacağını duyuran Ubisoft yaptığı açıklamada ve görselde ilk görülecek modelin Harley Davidson’un simgeleşmiş modeli Iron 883 olacağını belirtti. Ivory Tower Studio Yönetim Müdürü Ahmed Boukhelifa yaptığı duyuruda “Harley Davidson motosikletlerinin The Crew 2 oyunu için fazlasıyla uygun olduğuna deyindi.” Yapılan anlaşma gereğince oyun yayınlandığı tarih itibariyle en az bir yıl süreyle başka bir yarış oyununda Harley Davidson motosikletleri yer almayacak.

Harley Davidson hayranı oyun severler için harika ve heyecan verici olan The Crew 2 oyunu 2018 yılının ilk aylarında PS4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya çıkacak.