Ana sayfa Global Haberler Ubisoft İlk Dijital Konferansını Duyurdu!

Ubisoft İlk Dijital Konferansını Duyurdu!

95
ubisoft-ilk-dijital-konferansini-duyurdu

Ubisoft İlk Dijital Konferansını Duyurdu! Dünya genelinde etkisini sürdüren korona virüs salgını oyun dünyasında değişimlere neden olmaya devam ediyor. Konferansların düzenlenememesi yeni alternatiflerinde ortaya çıkmasına neden oldu. Mobil cihaz lansmanlarında karşılaştığımız online konferanslar oyun fuarları içinde gündemde. Bu dijital konferanslardan ilkine imza atacak olan Ubisoft geçtiğimiz gün Ubisoft Forward’ı duyurdu.

Video oyun dünyasının önemli şirketleri arasında yer alan Ubisoft bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Şirket ilk dijital konferansının duyurusunu resmi olarak geçtiğimiz gün açıkladı. Ubisoft Forward adını verdikleri bu dijital fuar 12 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek. Ubisoft tarafından gönderilen bültende Ubisoft Forward’a dair açıklamalara yer verildi. Ancak konferansın detayları hakkında fazla ayrıntıya girmeyen Ubisoft ilerleyen günlerde resmi bir tanıtım yapması da bekleniyor.

Ubisoft İlk Dijital Konferansını Duyurdu! Ubisoft Forward ile özel oyun haberleri, heyecan verici açıklamalar ve Ubisoft yapımları hakkında pek çok bilgiye erişmek mümkün olacak. 12 Temmuz tarihinden dijital olarak düzenlenecek konferans stüdyo içinde bir ilk olacak. Ubisoft Forward hakkında önümüzdeki günlerde stüdyonun resmi açıklamalar ve detaylar vermesi bekleniyor. Söz konusun dijital konferans hakkındaki gelişmelere ve çok daha fazlasına https://news.ubisoft.com/en-us/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Korona virüs salgını ile dijitalleşen fuarlar ve konferans haberlerini önümüzdeki dönemde de sık sık duyacağımızı söylemek yanlış olmaz. Video oyun dünyasındaki bu değişim ile önümüzdeki dönemlerde sektörün nasıl gelişeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor.