Ana sayfa Global Haberler Unity Pearson VUE ile Ortaklık Kuruyor

Unity Pearson VUE ile Ortaklık Kuruyor

1254
Unity Pearson VUE ile Ortaklık Kuruyor
Unity Pearson VUE ile Ortaklık Kuruyor

Unity Pearson VUE ile Ortaklık Kuruyor! – Hubogi Unity, Unity Certification programını dünya çapında yaygınlaştırmak ve tanıtmak için test bilgisayar tabanlı test şirketi Pearson VUE ile ortaklık kuruyor.

Şirket geliştiricilerin dünya çapında 180 ülkede 5000 test merkezinden birinde test edebiliyolar. Bu anlaşma ile Unity’i potansiyel işverenlere daha cazip hale getirecek ve Unity’ye yetenek sahibi olduklarını kanıtlamasını sağlayabilecekler.

Ayrıca Unity sertifika paketlerine üç yenisini daha ekledi. Geliştiriciler artık kendi Uzman Oyun Programcısı, Uzman Teknik Sanatçı: Animasyon ve Uzman Teknik Sanatçı: Gölgeleme ve Efekt gibi alanlarda Unity Certification’a başvurabilecek.

Unity Teknoloji Eğitim Müdürü Jessica Lindl, “test merkezi ağı ve sundukları yüksek müşteri hizmetleri nedeniyle bu sertifikasyon sınavlarını sunmak için Pearson VUE’yi seçtik” dedi. Lindl konuşmasının devamında, “Bu, sınava katılan Unity yaratıcıları için, nerede olursa olsun, daha fazla kolaylık anlamına geliyor” dedi.

Unity, daha önce Unity Certification için test sağlamak ve dünyanın dört bir yanındaki organizasyonlarla otaklık kurmayı hedefleyerek girişimi başlatmıştı. Bu ortaklıklar öncesinde, şirket kendi testlerini konferanslarda yürütüyordu. Ortaklık ile birlikte tüm testleri Pearson VUE ile sağlanacak.