Ana sayfa Espor Virtus.pro CS:GO Takımı Rekabetten Çekiliyor!

Virtus.pro CS:GO Takımı Rekabetten Çekiliyor!

601
Virtus.pro CS:GO takımı Rekabetçi arenadan çekiliyor
Virtus.pro CS:GO takımı Rekabetçi arenadan çekiliyor

Eylül ayındaki BLAST Pro Series İstanbul’u 5. sırada bitiren, Faceit London Major’da da oldukça kötü skorlar alan Virtus.pro CS:GO takımı, Twitter hesabından ve web sitesinden yaptığı duyuruya göre alınan sonuçlar sonrasında, takımın bu şekilde rekabetçi arenaya devam edemeyeceğini bildirdi. Ayrıca takım EPICENTER 2018 ana sahnesine çıkamamış ve bir sonraki ESL Pro League sezonuna dahil olamamıştı.

Bir sonraki adımlarını yıl sonuna kadar duyuracaklarını açıklayan Virtus.pro’nun kadrosunda değişiklik ya da değişikliklere gideceği de konuşulanlar arasında.

Ayrıca, Virtus.pro genel müdürü Roman Dvoryankin de durumu şu şekilde özetlemiş:  “London Major’dan sonra serinin gidişatına oldukça iyimser ve olumlu düşüncelerle yaklaştık. Ancak ne yazık ki, beklentilerimiz karşılanmadı. Uzun vadeli stratejilerimizi hayata geçirirken, genç oyunculardan rekabetçi takım oluşturma yolunda bazı yeni kural ve koşulları takip ediyor olacağız. Hayranlarımızdan, önümüzdeki haftalarda bizi desteklemelerini, yanımızda olduklarını hissettirmelerini istiyoruz” açıklamasında bulundu.