Ana sayfa Türkiye'den Haberler Voidrunner Steam’de Yola Çıktı, Yolun Açık Olsun RealityArts

Voidrunner Steam’de Yola Çıktı, Yolun Açık Olsun RealityArts

1190
Voidrunner Steam'de Yola Çıktı, Yolun Açık Olsun RealityArts
Voidrunner Steam'de Yola Çıktı, Yolun Açık Olsun RealityArts

Voidrunner Steam’de Yola Çıktı, Yolun Açık Olsun RealityArts! 2015’te Gamebootcamp Istanbul’da destek alan 9 oyundan biri olan Voidrunner, sonunda Steam’de satışa sunuldu. Türkiye’ye özel 15 TL’lik fiyatıyla sunulan Voidrunner, Türkiye’nin önemli oyun girişimlerinden RealityArts stüdyosunun yeni oyunu. Grafikleriyle ilgi çeken oyun uçuş mekaniklerini savaş ortamlarıyla birleştiren bir aksiyon oyunu. Oyun içerisinde Deathmach (Ölüm Oyunu), Team Deathmatch (Takim Ölüm Oyunu), Hakimiyet ve Madenciyi Yakala şeklinde 4 farklı oyun modu mevcut. Çoklu oyuncu desteği de sunan oyunda, sahip olduğu modlarla da farklı içerikler oyuncu için hazırlanmış.

15 farklı haritada oynana oyun içerisinde kullanılabilecek 12 adet farklı uzay gemisi bulunuyor. Her gemi modelinin 2 farklı özel yeteneğe sahip olduğu Vodirunner, bu yetenekleriyle de oyuncuya farklı stratejiler kurarak oynamasının önünü açıyor. Oyunun müzikleri daha önce Unreal Tournament ve Deus Ex gibi oyuncuların çok yakından tanıdığı ve bildiği oyunların müziklerini de hazırlamış olan Alexander Brandon ve Michiel Van Den Bos tarafından yapılmış.

Türkiye ile aynı anda dünyada da satışa sunulan Vodirunner, İngilizce’nin yanı sıra İspanyolca, Rusça ve Çince dil seçenekleri de sunulmuş durumda. Sadece altyazı olarak değil, seslendirmeler için de farklı dillerden ses sanatçılarıyla çalışılmış. Türkiye’de son zamanlarda artan oyun stüdyolarının başarısı yavaş yavaş ortaya çıkıyor. RealityArts’ta son oyunu Vodirunner ile uzun zamandır beklenen Voidrunner’ı artık tüm dünyadan oyunculara sundu. Gelecek vaat eden bu yapıma destek olmak için oyunun Steam sayfasını ziyaret ederek oyunu edinebilirsiniz. Yolun açık olsun Voidrunner!