Ana sayfa Global Haberler World War Z, Epic Games Store’da Ücretsiz!

World War Z, Epic Games Store’da Ücretsiz!

201
World War Z, Epic Games Store'da Ücretsiz!
World War Z, Epic Games Store'da Ücretsiz!

World War Z, Epic Games Store’da Ücretsiz! Epic Games Store haftalık ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor. Özellikle koronavirüsün giderek yayıldığı şu günlerde en güvenli yer evimiz. Uzun süren karantina günleri ve dışarı çıkma yasaklarının ardından oyunlar insanlar için en çok tercih edilen vakit geçirme yöntemlerinden biri. Bunun farkında olan ve oyunculara destek olmak isteyen platformlar çok çeşitli kampanyalar düzenliyor. Steam’in Tomb Raider 2013’ü ücretsiz dağıtmasının ardından Epic Games Store’da geride kalmak istememiş. Herkesin evde kaldığı, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde takımca oynanabilecek bir oyunu ücretsiz hale getirmiş.

Bu hafta 3 oyun ücretsiz olarak verilecek. Ücretsiz oyunlar listesinde bu hafta için gösterilmeyen bir oyun da Epic Games Store’un bizlere bir sürprizi. Bu hafta verilen ücretsiz oyunlar; World War Z, Figment ve Tormentor X Punisher.

World War Z

world-war-z-epic-games-storeda-ucretsizSaber Interactive’in geliştirdiği ve MadDog Games ile Focus Home Interactive yayınladığı World War Z 16 Nisan 2019 tarihinde çıkış yaptı. Epic Games Store üzerinden yayınlanan oyun 1 haftada bir milyon barajını aşarak önemli bir başarı elde etti.

Oyun içerisinde farklı şehirlerde geçen ve bölümlerden oluşan hikayeleri barındırıyor. Ama oyunun asıl öne çıktığı kısım arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilmeniz. Bir ekip oluşturarak çeşitli bölümlerde ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Left 4 Dead serisini oynayan ve beğenen kişiler bu oyunun başından uzun süre kalkamayabilir.

Oyunda ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Bunu fazlasıyla hissedebiliyorsunuz. Çünkü oyunda 6 farklı sınıf var. Bu sınıflardaki karakterlerin her birinin farklı özellikleri bulunuyor. Ayrıca kullandığınız silahlar oyunun başlarında güçsüzken ilerleme kaydettiğiniz takdirde kazandığınız paralarla silahları güçlendirebiliyorsunuz. Oynayışınıza göre silahınızı özelleştirebilirsiniz.

world-war-z-epic-games-storeda-ucretsizWorld War Z sizlere filmdeki aksiyon dolu sahneleri tekrar yaşatacak. Oyun 2 Nisan tarihine kadar ücretsiz olacak. Kütüphanenize eklemeniz halinde sonsuza kadar hesabınızda bulunacak. Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Figment

world-war-z-epic-games-storeda-ucretsizBağımsız bir geliştirici olan Bedtime Digital Games tarafından geliştirilen ve 2017 yılında yayınlanan esrarengiz bir oyun. İnsan zihninin derinliklerine yolculuk ettiğiniz bu macerada oldukça iyi vakit geçirebilirsiniz.

Tamamen elle çizilmiş olan dünyası sizi içine çekecek. Ayrıca bu dünyada vakit geçirirken size atmosferi daha iyi yansıtmak için oluşturulmuş dolu bir müzikal performans da mevcut. Oyundaki düşmanlarınız ise kabuslarınız diyebiliriz. Zekanızı zorlayacak bulmacalar da oyunda yer alıyor.

“İnsan zihninin gizil yerlerinde geçen bir müzikal aksiyon macera…
Figment’in dünyasına hoş geldiniz. Garip ve soyut bir dünya. Kafamızda duyduğumuz birçok sesle oluşmuş en derin düşüncelerimiz, dürtülerimiz ve anılarımızla dolu bir yer.

İnsan bilinçaltını keşfet

Bu zihin yıllardır sessiz ve sakindi. Ama bir şeyler değişti. Kâbusvari yaratıkların şeklini alarak gittikleri yerlere korku saçan yeni düşünceler ortaya çıkmaya başladı.”
Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tormentor X Punisher

world-war-z-epic-games-storeda-ucretsizSoluğunuzu kesecek hızda ilerleyen bir aksiyon oyunu. Çizgi romanlardan esinlenilen görseller ve çarpıcı ses tasarımıyla heyecanı doruklarda yaşamanızı sağlayacak. Bölüm tasarımını değiştiren ve sizi zorlayacak Bosslarla kapışmak fazlasıyla zorlu olacak.

Buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.