Ana sayfa Espor YANA Etkinliğine Katılacak Organizasyonlar Açıklandı

YANA Etkinliğine Katılacak Organizasyonlar Açıklandı

177
yana-etkinligine-katilacak-organizasyonlar-aciklandi

YANA Etkinliğine Katılacak Organizasyonlar Açıklandı! Geçtiğimiz haftalarda düzenleceği açıklanan You Are Not Alone (YANA) etkinliği için AS Roma, Fnatic, NiP, North ve daha fazlasını katılımcı olarak tanıtıldı. YANA, 2 Mayıs tarihindeki etkinliğinin ilk katılımcı listesini ve etkinlik programını açıkladı.

Dünyanın büyük bir kısmı hala COVID-19 nedeniyle karantina altında olduğu için, insanları oyun yoluyla birbirine bağlamak için yeni girişimler başlatılıyor. Bu girişimlerden biri de You Are Not Alone etkinliği.

AS Roma, LAFC, Fnatic, Ninjas in Pyjamas, North ve NoFuchsGiven, 2 Mayıs günü öğle arasından gece yarısına kadar gerçekleşen YANA etkinliğini desteklemek için kayıtlarını gerçekleştirdiler. FIFA 20, Fortnite, Rainbow Six Siege, Minecraft ve Zwift gibi oyunlar, hem Facebook hem de Twitch platformları üzerinden yayınlanacak.

Fnatic Takım Direktörü Colin Johnson, organizasyonun etkinliğe katılımıyla ilgili şunları söyledi: “Birçok mücadele arasında yer alırken sevdiğimiz şeyi yapmaya devam edebilmek gerçekten bir büyük bir avantaj. Tekkz ve Fnatic, bir bütün olarak FIFA yarışması sırasında YANA’ya katılmaktan heyecan duyuyor ve bu deneme süreleri boyunca aktif olmaya ve diğer insanlarla etkileşime girmeye devam edebileceğimizi gösteriyor. Bize katıldığınız için teşekkür ederiz. 2 Mayıs’ı iple çekiyoruz!”

Ülkeler arası iletişimi geliştirmek için YANA!

Malezya Dijital Ekonomi Şirketi, Güneydoğu Asya’daki Malezya ve komşu ülkelere olan erişimini genişletmek için YANA ile birlikte çalışmayı hedefliyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla yarışma, katılımcı ve YANA ile ilgili ek ayrıntılar açıklanacak.

Ninjas in Pyjamas espor organizatör yetkilisi Jonas Gundersen de katılımlarından bahsetti: “Bu harika bir girişimin içinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. NiP’yi temsil etmek için genç oyuncumuz Ollelito’yu göndereceğiz ve önemli bir nedene katkıda bulunurken bizi gururlandıracağından eminiz. #GONINJAS.”