Ana sayfa Türkiye'den Haberler Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı

Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı

987
Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı
Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı

Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı! – Hubogi Suji Games, yeni oyunu Misa™’nın Uygulama Mağazasında çıkışını duyurdu. Misa™ kendine has yol çizme mekaniğiyle zihin açan bir bulmaca oyunu.

Minimalist bir mobil oyun olan Misa™’da bulmacaları çizerek çözüyorsunuz. Bir bölümü tamamlamak için, engellere çarpmadan, ekrandaki tüm elmasları toplayarak hedefe ulaşmalısınız.

Oyunun iki evresi var; ‘planlama’ ve ‘uygulama’. ‘Planlama’ evresinde, engeller sabit duruyor ve hedefe ulaşmak için parmağınızla bir yol çiziyorsunuz. ‘Uygulama’ evresinde, çizdiğiniz planın çalışıp çalışmadığınızı görüyorsunuz. Engeller hareket ediyor ve oyuncu çizilen yol üzerinde gitmeye başlıyor.

Suji ekibi geliştirme sürecini şöyle anlatıyor; “Başlarda amacımız mobil platform için bir ‘stealth action’ oyunu yapmaktı. Ancak denemeler yaptıkça, bu tarz oyunlarda bizi en çok çeken öğenin, incelikli bir planın işleyişini izlemenin verdiği heyecan olduğunu fark ettik. Bu farkındalık odak noktamızı değiştirdi ve yalnızca gerekli olduğunu düşündüğümüz elemanları seçip geri kalanlardan kurtularak daha rafine bir bulmaca oyunu üretmeye karar verdik. Sonunda da oyuncuların parmaklarıyla planlarını çizip uygulamasını heyecanla izleyebilecekleri minimalist bir bulmaca oyunu ortaya çıktı. ”

Yeni Bulmaca Oyunu Misa Erişime Açıldı! İstediğiniz şekilde ekrana yol çizmenize olanak sağlayan Misa™’nın bulmacalarında birden fazla çözüm var. Oyunun en eğlenceli taraflarından biri, mümkün olan en zarif ve optimal çözümü bulmak. Oyun bulmacalarıyla zorlarken, minimal tasarımıyla da sakin ve huzur verici bir atmosfer sunmaktadır.

Oyunun videosunu buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=sJouW9p_pXc

Oyunun Özellikleri

  • Özgün çizim mekaniği
  • Basit kontroller ve sade oynanış.
  • Zarif minimal tasarım.
  • Sayısız çözüm yolu olan bulmacalar. Kendi yolunuzu bulun.
  • 3 saatten fazla oynama süresi.
  • 99 bölüm.

Misa™’ya buradan ulaşabilirsiniz:

iOS: http://bit.ly/misa-suji

Websitesi: suji.games

Suji Games Hakkında: Suji Games, İstanbul’da bulunan bağımsız oyun stüdyosudur. Kendilerini oyunlara adamış farklı disiplinlerden gelen oyuncular tarafından basit ama zarif oyunlar yapmak amacıyla kurulmuştur. Hem oyuncu hem de geliştirici olarak Suji oyuncu deneyimini en yüksekte tutar. Suji’nin hedefi, oyuncular için özgün, ilginç ve farklı deneyimler yaratmaktır.