Ana sayfa Global Haberler Yeni Sınıf Guardian Ön Çıkış Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yeni Sınıf Guardian Ön Çıkış Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

327
yeni-sinif-guardian-on-cikis-etkinlikleri-tum-hiziyla-devam-ediyor
yeni-sinif-guardian-on-cikis-etkinlikleri-tum-hiziyla-devam-ediyor

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni sınıf Guardian için uzun zamandır hazırlıklar yapılıyor. Maceracılar yeni sınıfla tanışmayı beklerken, çıkış öncesi birkaç etkinliğe katılma şansı elde edecekler. Bu özel etkinliklerle birlikte özel eşya ve bufflar da her zaman olduğu gibi Maceracıları bekliyor olacak.

Maceracılar Guardian Sınıfının Ön Oluşturma Avantajlarını Kullanacak

Bu hafta Guardian sınıfı Black Desert Türkiye&MENA sunucusuna yerini almadan önce, maceracılar ön oluşturma yapabilecekler. 16 ve 29 Ocak tarihleri arasında yeni sınıf için ön oluşturma yapan Maceracılar oyun oynarken 120 dakikaya kadar 30 dakikada bir Her Gün Kutsanmış Elçi Parşömeni, Valks’ın Çığlığı ve Eşya Düşürme Artış Parşömeni gibi değerli eşyalar kazanabilecekler.

Guardian sınıfı oyuna dahil olmadan önce Maceracıların hazırlanması için Black Desert dünyasında birkaç ön etkinlik düzenleniyor. Bu etkinliklerden biri olan Baltanın Gerçek Efendisini Bulun etkinliği 22 Ocak tarihine kadar devam sürecek. Bu etkinlikle birlikte Gizemli Balta eşyasını bulanlar NPC’lerden özel görevler alabilecekler ve ardından görevleri başarıyla tamamlayarak Katkı Puanı EXP ve başka özel ödüller kazanabilecekler. Maceracılar, Alustin’in görevini tamamladıktan sonra elde edebilecekleri final ödülü olan Fısıltılı Ayaz Kristalini, Guardian’ın gözlerini açtığı gün Velia’daki Tranan Underfoe’a vererek eritebilecekler.

Aktarım Güncellemeleri Devam Ediyor

Yıl sonuna doğru her hafta yeni karakterlerle oyunda yerini alan Aktarım güncellemeleri devam ediyor. Bu hafta gelen güncellemeyle birlikte maceracılar, Aktarım becerilerini kullanarak Kara Şövalye sınıflarını geliştirebilecekler. Bu beceriler, ana silahları güçlendirerek maceracıların karakterlerini daha güçlendirmelerine yardımcı olacak. 5 Şubat tarihine kadar Kara Şövalyeleri ile Lv. 56 ve Lv. 60 seviyelerine ulaşan maceracılara çeşitli ödüller verilecek.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye ve MENA resmi web sitesini tr.playblackdesert.com ziyaret edebilirsiniz.