Ana sayfa Türkiye'den Haberler Yerli VR Oyunu ManMade Fragmanı Yayınlandı

Yerli VR Oyunu ManMade Fragmanı Yayınlandı

1580
Yerli VR Oyunu ManMade Fragmanı Yayınlandı
Yerli VR Oyunu ManMade Fragmanı Yayınlandı

Yerli VR Oyunu ManMade Fragmanı Yayınlandı! – Hubogi İstanbul merkezli Türk şirket Cbilab Stüdyoları, Oculus Rift ve HTC Vive destekli yapılan ve bilim kurgu, macera oyunu olan ManMade duyurusu ilk fragman ile yapıldı.

Oyun 2050 yılında İstanbul’da geçecek ve sanal zekaların yönetimindeki bir dünya bizleri karşılayacak. Oyunun ana karakterlerinden ve oyuncularında yöneteceği karakter yapay zeka geliştiricisi olan Kaan olacak.

Yayınlanacak olan oyunda 2050 yılının İstanbul’unu tasarlayan Cbilab Stüdyo, yayınlanan ilk fragmanla dikkatleri üstüne çekti ve etkileyici bir giriş yaptı. Bilim kurgu filmlerinde görmeye alışık olduğumuz yapay zekaların kontrolündeki sokaklar bu kez ManMade ile İstanbul sokaklarında olacak. Ayrıca oyunda Kaan’ın yanı sıra Hindistan doğumlu Anika adında farklı bir karakterle de oynama şansı sunuluyor. Oyuncuların vermiş olduğu kararların hikayeyi büyük ölçüde etkilediği de oyunun ayrıntıları arasında yer alıyor.

Yeni yılda Ocak ayında yayınlanması planlanan ManMade, Kickstarter üzerinden bir kitlesel fonlama kampanyası başlatacak. Bu kampanyada başarılı olunması halinde oyun Steam üzerinden de yayınlanacak. Oyunun yayınlanan Teaser videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wX0YMY-QkV0