Ana sayfa Global Haberler Zynga Eski GoPro Yöneticisi ile Anlaştı

Zynga Eski GoPro Yöneticisi ile Anlaştı

877
Zynga Eski GoPro Yöneticisi ile Anlaştı
Zynga Eski GoPro Yöneticisi ile Anlaştı

Zynga Eski GoPro Yöneticisi ile Anlaştı – Hubogi GoPro Inc eski Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Ryan, Kaliforniya merkezli şirket Zynga’ya Genel Sekreter olarak transfer oldu. Zynga şirketi bünyesine 27 Kasım 2017 tarihinde katılacak olan Ryan, insan kaynakları, işe alma ve şirket geliştirme konularında görevlendirilecek.

Çalışma yaşantısı boyunca GoPro, CBS, Electronic Arts gibi şirketlerde görev alan Ryan, yeni maceralara Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirket ile devam edecek.

Yapmış olduğu açıklamada Ryan, “Zynga’ya katılmaktan ve şirket içinde bu heyecan verici zamanda liderlik konumunda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Oyun endüstrisi konusunda son derece tutkum var. Ayrıca yenilikleri geliştiren son derece yetenekli ekibimiz olduğuna inanıyorum. Zynga güçlü bir topluluk.” dedi.

“Dünyayı oyunlarla bir araya getirmek ve Zynga’yı insanlar için en iyisini yapan yer yapmak için sabırsızlıkla bekliyorum.” diyerek açıklamada bulundu.

Zynga’nın son dönemlerde yapmış olduğu transferler, iç kadrosunda yapmış olduğu değişiklikler ve yüksek seviyeli kiralama adımlarıyla yeni bir oluşum içerisinde olduğu ve yakın zaman içerisinde bu yeniliklerle geleceği tahmin ediliyor.